fbpx

O nas

O nas

Uwielbiamy zabierać firmy na wyjątkowe doświadczenia marketingowe

Od ponad 5 lat projektujemy strony, sklepy e-commerce, interfejsy aplikacji webowych i mobilnych. Projektowanie stron internetowych w aigorro.com to przemyślany i uporządkowany proces. Projektujemy z myślą o tym, aby finalny produkt był estetyczny, ale przede wszystkim łatwy w obsłudze.

positive-colleagues-discussing-marketing-project-in-office.jpg
zdaj się na

Znajomość branży i duże doświadczenie zespołu

Często Zadawane Pytania

Wszystko O czym Powinieneś Wiedzieć

Jeśli masz specyficznie pytanie, pamiętaj, że możesz je zadać w zakładce Kontakt.

young-colleagues-have-formal-meeting-discuss-solutions-study-documents-prepare-marketing-project-.jpg

Nie, koszt stworzenia strony jest jednorazowy. Nie pobieramy abonamentu z racji działania strony. Jedyne opłaty, jakie należy uiścić po upływie roku to koszt serwera i domeny – są to standardowe koszty związane z utrzymaniem każdej strony internetowej.

Tworzone przez nas strony są responsywne, to znaczy dostosowują się automatycznie do różnych wielkości ekranów. Poprawnie będą się wyświetlać zarówno na komputerach, laptopach, tabletach, jak i smartfonach.

Nasze strony opieramy o bardzo popularny CMS –  WordPress. Po zalogowaniu do panelu administracyjnego strony z łatwością edytujesz wszystkie wstawione na stronę treści, a także dodasz np. galerię zdjęć. Po ukończeniu zlecenia przesyłamy instrukcję dotyczącą edycji strony oraz dane dostępowe.

Oczywiście, Twoja strona może wyglądać tak, jak chcesz. Strony wykonujemy od podstaw, nie przerabiamy gotowych szablonów. Dzięki temu masz pewność, że inny Klient nie otrzyma strony wyglądającej tak, jak Twoja.

Nie, wprowadzamy poprawki do pełnej satysfakcji klienta.

Wtedy gotową już stronę podpinamy pod Państwa domenę i przeniesiemy ją na wskazany przez Państwa hosting.

NIE TRAĆ CZASU

Nie baw się w chowanego z klientami, którzy Cię szukają

Pozwól nam zająć się wszystkim czego potrzebujesz, aby zbudować firmę w sieci!