fbpx

Pozycjonowanie SEO

Marketing cyfrowy

Coraz wyraźniej widać, że jakość treści i dystrybucja treści to nazwa gry strategicznej SEO

Pozycjonowanie stron – na pewno znasz ten termin. Magiczne, tajemnicze, znane tylko najlepszym specjalistom.

Jest jednak równie ważne jak tworzenie czy optymalizacja stron!

I musisz wiedzieć (chociaż) trochę na ten temat. Bo żeby lepiej zrozumieć o co chodzi w tym całym pozycjonowaniu nie potrzebujesz dyplomu tajemniczej szkoły SEO.

Wystarczy zrozumieć.

W tym tekście znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z pozycjonowaniem stron internetowych – od mocnych podstaw, do bardziej zaawansowanych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy chcesz zając się samodzielnym pozycjonowaniem czy zlecić je komuś (firmie, freelancerowi, agencji interaktywnej) – musisz znać chociaż podstawy.

Zwłaszcza jeśli zależy Ci na dobrej pozycji strony w wynikach wyszukiwania.  

Dlaczego ważne jest pozycjonowanie stron?

Odpowiedź jest prosta. Pozycjonowanie stron zapewnia (najczęściej) dobrej jakości ruch na stronie, bez konieczności płacenia za reklamy. Taki ruch nazywa się „bezpłatnym”.

beautiful-young-internet-marketing-specialist-looking-and-posing-at-the-photo-camera-in-luxury.jpg
Strategia SEO

Pozwól naszemu wielokrotnie nagradzanemu zespołowi ds. marketingu cyfrowego zmienić Twoje rankingi w wyszukiwarkach

Pomyśl o wyszukiwarce jako o narzędziu, w którym zadajesz konkretne pytania. I chcesz odpowiedzi. Konkretnych. 

Strategia budowania linków

Link building czyli linkowanie to niezwykle popularny wśród marketerów zabieg, który polega na osadzaniu odsyłaczy do stron internetowych klientów w tekstach umieszczanych na zewnętrznych portalach.

Optymalizacja dla wyszukiwarek

edycja kodu źródłowego serwisu internetowego, która ma za zadanie dostosować go do wymogów wyszukiwarek internetowych oraz wyeliminować błędy techniczne powodujące problemy.

Rankingi w wyszukiwarkach

Prawda o wyszukiwarkach internetowych jest taka, że odnajdą Twoją witrynę albo stronę Twojego konkurenta. Zapewne wiesz, że aby klienci trafili właśnie do Ciebie, musisz szybko wedrzeć się na szczyt

Marketing treści​

Content marketing w języku polskim określany jest jako marketing treści i jest to rodzaj strategii marketingowej w sieci wykorzystywanej w celu pozyskania stałego grona klientów.

Strategia bloga i treści

Co bloger to metoda. Co przedsięwzięcie biznesowe to strategia! Tak jest – strategia. Bo kiedy nie myślimy o prywatnych stronach, to mówimy zazwyczaj o biznesie.

Strategia wezwania do działania

Marketing wezwania do działania (lub marketing CTA) to strategia tworzenia bodźca, który jest wystarczająco silny, aby skłonić użytkownika do reakcji.

Jesteśmy naszym własnym najlepszym studium przypadku SEO, plasującym się w pierwszych 3 miejscach dla ponad 250 konkurencyjnych fraz kluczowych.

Chcesz otrzymać propozycję zarządzania wyszukiwarkami od Aigorro?

Odezwiemy się w ciągu jednego dnia roboczego