fbpx

Social Media Marketing

Wskaźniki społeczne

Napędzamy leady i buduje zaangażowanie

Jesteśmy strategiczną agencją social media co oznacza, że przed rozpoczęciem działań w mediach społecznościowych opracowujemy strategię dla naszych klientów, tak aby prowadzone profile osiągały określone cele biznesowe, np. generowały sprzedaż czy budowały świadomość.

Media społecznościowe to najdynamiczniej rozwijający się na świecie kanał komunikacji z klientami. Posiadanie firmowego konta na Facebook’u stało się czymś tak naturalnym i obowiązkowym jak posiadanie telefonu w firmie.

Czy Twoi klienci mogą dzisiaj skontaktować się z Twoją firmą przez Facebooka, Instagrama czy LinkedIn? Jeśli nie, to szybko to zmień bo będą kontaktować się z Twoją konkurencją.

confident-successful-arabian-businessman-tutor-freelancer-ceo-working-on-digital-tablet.jpg

Wskocz do puli mediów społecznościowych! Woda jest w porządku, obiecujemy

Dysponujemy doświadczonym zespołem gotowym na prowadzenie przemyślanej strategicznie komunikacji i profesjonalnego wizerunku Twojej firmy w mediach społecznościowych.

focused-black-manager-reading-tasks-on-laptop-and-typing-sitting-on-couch.jpg
Pracuj z najlepszymi

Buduj swoje kanały, rozwijaj swoje platformy, twórz atrakcyjne treści

W ramach prowadzonych działań w mediach społecznościowych tworzymy i zarządzamy kampaniami reklamowymi. Projektujemy bannery, grafiki, animacje. Zajmujemy się optymalizacją kampanii oraz remarketingiem na Facebooku.

Branże w których się specjalizujemy: modabiznesfinansenieruchomości, prawo, stomatologia, medycyna, produkcja, przemysł, media, telewizja, usługi i wiele innych.