fbpx

Strony Internetowe Chojnice

W S P I E R A M Y   B I Z N E S

multicultural-group-of-marketing-managers-working-on-project-together-in-office.jpg

Nowoczesne Responsywne Strony & Sklepy Internetowe

Każdy nasz projekt strony jest indywidualny i ściśle dopasowany do Twoich potrzeb. Jest stworzony na postawie Twoich wymagań – robimy go dla Ciebie i jest sprzedawany tylko raz. 

Nieograniczone poprawki 
pozwolą w 100% dopasować wygląd strony lub sklepu do Twoich oczekiwań.

Unikalny Wygląd

Witryna poprawnie wyświetla się na wszystkich urządzeniach mobilnych i jest dostosowana do potrzeb Twojego biznesu – nigdy na odwrót.

Optymalizacja pod Google

Strona zgodna z polityką Google i SEO. Każdorazowo przygotowana z myślą o widoczności Twojego biznesu w sieci!

Krok Po Kroku

Jak to działa?

Wszystko w bardzo prostych 6-ściu krokach

1. Kontaktujesz się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas na stronie lub zadzwoń.

2. Przeprowadzamy Dłuższą Rozmowę

Uzgadniamy szczegóły projektu - co strona ma zawierać, jak wyglądać.

3. Rozpoczynamy pracę nad Stroną

Tworzymy projekt i umieszczamy go na naszej domenie testowej.

4. Otrzymujesz projekt do oceny końcowej

Przesyłamy do Ciebie projekt. Czekamy na jego akceptację akceptację.

5. Poprawki i modyfikacje Projektu

Wprowadzamy ewentualne poprawki i modyfikacje, które zostają wskazane.

6. Otrzymujesz wszystkie potrzebne dane

Oddajemy Ci gotową stronę i przekazujemy wszystkie dane.

Nasze Projekty

Współpracowali z Nami

Poznaj kilka projektów, które mieliśmy przyjemność tworzyć

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Co otrzymasz?

 • INDYWIDUALNĄ stronę lub sklep poprawnie wyświetlającą się na wszystkich urządzeniach mobilnych, która jest stworzona od podstaw – to Ty decydujesz, jak ma wyglądać oraz jakie funkcjonalności zawierać.

 • Panel zarządzania treścią CMS który pozwala na dowolne zmiany w obrębie wymiany czy edycji treści na stronie, takie jak zdjęcia, filmy, mapy Google, aktualności, formularz kontaktowy oraz wiele innych elementów, jak i całego układu strony.

 • Nasz CMS posiada wersję wizualną, gdzie można „na żywo” wymieniać wszystkie te elementy. Dzięki intuicyjnej konstrukcji, za pomocą jednego kliknięcia, każdy amator bez problemu poradzi sobie z wymianą treści.

 • Brak abonamentu, u nas za stronę płacisz tylko raz – nie podbieramy żadnych dodatkowych opłat – prosty i intuicyjny CMS pozwoli Ci rozbudować stronę oraz dowolnie ją modyfikować bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

 • Certyfikat SSL GRATISktóry poprawia pozycję w wyszukiwarce Google i chroni transakcje wykonywane przez stronę (hasła, loginy) i pocztę.
choosing-marketing-strategies-at-meeting.jpg
NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

Nasze pakiety cenowe

Pakiet podstawowy

899 PLN

/NETTO
Rekomendujemy
Pakiet medium

1599 PLN

/NETTO
Pakiet Pro

2699 PLN

/NETTO

Niech Strona Internetowa Stanie się Elementem Sukcesu Twojej firmy

W dzisiejszych czasach responsywna strona internetowa / WWW to podstawa działalności każdej firmy. Bez własnej i dobrej witryny żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie wyróżnić się wśród konkurencji oraz osiągnąć pożądanych wyników.

Często Zadawane Pytania

Wszystko O czym Powinieneś Wiedzieć

Jeśli masz specyficznie pytanie, pamiętaj, że możesz je zadać w zakładce Kontakt

young-colleagues-have-formal-meeting-discuss-solutions-study-documents-prepare-marketing-project-.jpg

Nie, koszt stworzenia strony jest jednorazowy. Nie pobieramy abonamentu z racji działania strony. Jedyne opłaty, jakie należy uiścić po upływie roku to koszt serwera i domeny – są to standardowe koszty związane z utrzymaniem każdej strony internetowej.

Tworzone przez nas strony są responsywne, to znaczy dostosowują się automatycznie do różnych wielkości ekranów. Poprawnie będą się wyświetlać zarówno na komputerach, laptopach, tabletach, jak i smartfonach.

Nasze strony opieramy o bardzo popularny CMS –  Wordpress. Po zalogowaniu do panelu administracyjnego strony z łatwością edytujesz wszystkie wstawione na stronę treści, a także dodasz np. galerię zdjęć. Po ukończeniu zlecenia przesyłamy instrukcję dotyczącą edycji strony oraz dane dostępowe.

Nie, wprowadzamy poprawki do pełnej satysfakcji klienta.

Wtedy gotową już stronę podpinamy pod Państwa domenę i przeniesiemy ją na wskazany przez Państwa hosting.

Chcesz otrzymać propozycję nowoczesnej strony internetowej od aigorro?

Odezwiemy się w ciągu jednego dnia roboczego

Strony Internetowe Chojnice

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową i do tego jesteśmy z Chojnic – Strony Internetowe Chojnice

W Chojnicach wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie do rozwoju naszej strony internetowej. Rozumiemy responsywny design, a także problemy z SEO i pozycjonowaniem stron internetowych. Skonstruujemy, zaprojektujemy i wypozycjonujemy Twoją stronę z oryginalną treścią dla Ciebie! (Strony Internetowe Chojnice)

Projekt strony internetowej Chojnice

Jako chojnicka firma interaktywna od lat projektujemy strony internetowe, targetujemy i prowadzimy skuteczne kampanie w mediach społecznościowych oraz Google. Nie tylko w Polsce, ale i na świecie uczymy się od najwybitniejszych umysłów w branży. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, aby stworzyć dla Ciebie jak najlepszą stronę internetową.

Nie kierujemy się z góry ustalonymi wzorami lub szablonami; zamiast tego traktujemy każdego klienta indywidualnie. Strona internetowa, którą tworzymy w Chojnicach ma swój niepowtarzalny design. Każdą stronę projektujemy od podstaw zgodnie z Twoimi życzeniami.

Tworzenie strony Chojnice

Prosimy o kontakt z naszym serwisem w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tworzenia stron internetowych w Chojnicach. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących tworzenia stron internetowych w Chojnicach i okolicach.

Strony Internetowe Chojnice
Strony Internetowe Chojnice

Co to jest witryna WordPress?

Witryna WordPress to dowolna witryna, która wykorzystuje WordPress jako system zarządzania treścią (CMS). WordPress obsługuje zarówno backend witryny (interfejs, w którym użytkownik loguje się, aby wprowadzić zmiany lub dodać nową treść), jak i frontend (widoczną część witryny, którą odwiedzający widzą w sieci). (Tworzenie Stron WWW Chojnice)

Oto tylko kilka przykładów typów stron internetowych, które możesz tworzyć za pomocą WordPressa:

 • Blog – Blog to specjalny rodzaj strony internetowej poświęconej dzieleniu się przemyśleniami, zdjęciami, recenzjami, samouczkami, przepisami i nie tylko. Blogi zwykle wyświetlają jako pierwsze ostatnio opublikowane treści.
 • Witryna handlu elektronicznego — Witryna handlu elektronicznego umożliwia sprzedaż towarów lub usług online oraz pobieranie płatności za pośrednictwem systemu płatności online. Możesz pobrać i zainstalować wtyczkę WordPress e-commerce, aby rozszerzyć domyślną funkcjonalność WordPressa, dzięki czemu możesz mieć sklep internetowy w swojej witrynie.
 • Witryna firmowa — wiele firm skorzysta na obecności w Internecie w postaci własnej witryny internetowej. Jeśli Twoja firma potrzebuje strony internetowej, na której klienci mogą dowiedzieć się o Twojej firmie i jej ofercie, WordPress to doskonała opcja. Klienci mogą się z Tobą skontaktować, poprosić o wycenę, umówić się na spotkanie i wiele więcej.
 • Witryna członkostwa — witryna członkostwa umożliwia umieszczanie treści za paywallem lub logowaniem do konta. Aby uzyskać dostęp do stron lub postów, użytkownicy muszą się zalogować lub zapłacić za treść. WordPress może również obsługiwać strony członkowskie z dodatkowymi wtyczkami. (Tworzenie Stron Internetowych Chojnice)
 • Witryna portfolio — pochwal się swoją grafiką, umiejętnościami projektowymi i nie tylko dzięki witrynie portfolio zbudowanej na WordPress.
 • Witryna forum — witryna forum może być pomocnym miejscem, w którym użytkownicy mogą zadawać pytania lub dzielić się poradami. Wierz lub nie, ale wiele stron z forami działa na WordPressie. (Tworzenie Stron WWW Chojnice)
 • Strona wydarzenia – Prowadzisz wydarzenie? WordPress ułatwia udostępnianie szczegółów wydarzenia i sprzedawanie biletów. (Tworzenie Stron Internetowych Chojnice)
 • Witryna e-learningowa — Studenci mogą brać udział w kursach online, śledzić swoje postępy, pobierać zasoby i wiele więcej z witryny e-learningowej. Dzięki specjalnemu rodzajowi wtyczki, zwanej wtyczką WordPress LMS, możesz oferować kursy online ze strony WordPress.
 • Witryna ślubna — podziel się szczegółami swojego wielkiego dnia za pomocą witryny ślubnej opartej na WordPressie. Dzięki szerokiej gamie motywów ślubnych WordPress możesz szybko i łatwo utworzyć stronę internetową. (Strony Internetowe Chojnice)

Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o dostosowywanie witryny WordPress. Motywy i wtyczki WordPress mogą dodawać nowe opcje projektowe i dodatkowe funkcje. Sprawdź WordPress.org, aby uzyskać bezpłatne motywy i wtyczki.

Czy WordPress jest dla mnie odpowiedni? (Strony Internetowe Chojnice)

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego WordPress jest tak powszechnie używanym systemem zarządzania treścią witryny, oto niektóre z zalet WordPressa jako platformy internetowej:

 • Prostota: WordPress pozwala szybko publikować i budować zawartość witryny. Nawet jako początkujący możesz z łatwością korzystać z WordPressa.
 • Koszt jest bezpłatny — rzeczywiste oprogramowanie WordPress dostępne na WordPress.org można bezpłatnie pobrać i używać. Będziesz jednak musiał zapłacić za hosting i nazwę domeny.
 • Elastyczność: WordPress umożliwia tworzenie wielu rodzajów stron internetowych, od osobistych blogów i sklepów internetowych po czasopisma i gazety online.
 • Łatwy w użyciu — jeśli potrafisz korzystać z oprogramowania do edycji tekstu, takiego jak Microsoft Word, możesz użyć WordPressa do zbudowania witryny internetowej i zarządzania nią.
 • Oprogramowanie typu open source — WordPress to oprogramowanie typu open source, które jest objęte licencją GNU General Public License (GPL) , co oznacza, że ​​nie jest własnością ani jednej firmy ani podmiotu. Setki programistów i użytkowników współpracują i przyczyniają się do tworzenia oprogramowania, aby było lepsze. Duch open-source oznacza ciągłe ulepszenia, odpowiedzialność i bezpłatne użytkowanie dla każdego.(Projektowanie Stron Internetowych Chojnice)
 • Brak konieczności znajomości kodu – WordPress usuwa wymóg znajomości kodu w celu zbudowania strony internetowej. Chociaż WordPress wykorzystuje różne języki kodowania, nie trzeba znać żadnego z nich, aby korzystać z WordPressa. (Strony Internetowe Chojnice)
 • Możliwość rozszerzenia za pomocą wtyczek WordPress – Podstawowe oprogramowanie WordPress można rozszerzyć za pomocą wtyczek WordPress. Wtyczki WordPress to oprogramowanie, które możesz przesłać do swojej witryny, aby dodać więcej funkcji (takich jak e-commerce, SEO, kopie zapasowe, formularze kontaktowe i inne). Istnieją tysiące darmowych wtyczek WordPress dostępnych w katalogu wtyczek WordPress.org i kwitnącej branży wtyczek premium (płatnych). (Strony Internetowe Chojnice)
 • Wysoce konfigurowalny dzięki motywom WordPress – motywy WordPress zapewniają projekt i układ Twojej witryny. Jednym kliknięciem możesz zmienić cały wygląd swojej witryny, stosując nowy motyw WordPress. Bardziej zaawansowane motywy WordPress bardziej przypominają kreatory stron WordPress, co zapewnia jeszcze większą kontrolę nad układami.
 • Bezpieczeństwo witryny — chociaż żadna platforma witryny nie jest w 100% bezpieczna, bezpieczeństwo WordPressa stale się poprawia dzięki czujnemu zespołowi ds. bezpieczeństwa składającemu się z głównych programistów i użytkowników. Typowe problemy z bezpieczeństwem WordPressa są zwykle spowodowane błędami użytkownika, a nie samym oprogramowaniem. (Tworzenie Stron Internetowych Chojnice)
 • Dobrze prosperująca społeczność użytkowników i programistów — mając witrynę WordPress, możesz również zaangażować się w większą społeczność WordPressa za pośrednictwem lokalnego spotkania WordPress , WordCamps i nie tylko. Społeczność WordPress ma reputację niezwykle przyjaznej, pomocnej i innowacyjnej. (Strony Internetowe Chojnice)
 • Branża wtyczek i motywów premium – Chociaż istnieje wiele darmowych wtyczek i motywów, najpoważniejsi właściciele witryn WordPress inwestują w premium (płatne) wtyczki lub motywy. Czemu? Zakup renomowanej wtyczki lub motywu premium pomaga zapłacić za ciągły rozwój i obsługę wtyczki lub motywu, w tym nowe funkcje, poprawki bezpieczeństwa i nie tylko.
tworzenie stron internetowych chojnice
Tworzenie Stron Internetowych Chojnice

Funkcje WordPress (Tworzenie Stron WWW Chojnice)

Jako platforma do tworzenia stron internetowych i CMS, WordPress może pochwalić się imponującym zestawem funkcji. Oto tylko kilka z wielu funkcji WordPressa. (Strony Internetowe Chojnice)

 • SEO – Optymalizacja wyszukiwarek (SEO) zaczyna się na poziomie technicznym, a WordPress zapewnia wyjątkową bazę kodu dla SEO. SEO umożliwia znajdowanie treści Twojej witryny za pośrednictwem popularnych wyszukiwarek, takich jak Google czy Bing. Sprawdź te bezpłatne filmy szkoleniowe dotyczące SEO WordPress , aby dowiedzieć się więcej.
 • Szybkość – WordPress to szczupła struktura witryny, która nieustannie dąży do usunięcia „rozdęcia” kodu, który spowalnia prędkość ładowania witryny.
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych – większość motywów WordPress jest teraz przyjazna dla urządzeń mobilnych lub responsywna po wyjęciu z pudełka.
 • Biblioteka plików multimedialnych – WordPress zawiera wbudowaną bibliotekę multimediów, w której możesz przesyłać i osadzać pliki multimedialne, takie jak obrazy lub filmy, na swoich stronach lub w postach. Możesz nawet dokonywać podstawowych edycji obrazów w WordPressie.
 • Łatwy w użyciu interfejs użytkownika – WordPress jest bardzo łatwy w użyciu bez skomplikowanych ustawień. Jeśli możesz korzystać z procesora WordPress, możesz użyć WordPress. WordPress koncentruje się również na dostępności.
 • Niestandardowe menu – WordPress ułatwia tworzenie menu nawigacyjnych z linkami do Twoich stron lub linkami niestandardowymi. (Strony Internetowe Chojnice)
 • Wbudowany blog — dodanie bloga do witryny jest tak proste, jak opublikowanie posta.
 • Nowości w WordPress 5.0: Edytor bloków WordPress – WordPress 5.0 wprowadził nowy edytor bloków, znany również jako Edytor WordPress Gutenberga . Nowy edytor zmienia sposób edytowania stron i postów WordPress. Teraz możesz projektować i rozmieszczać zawartość za pomocą bardziej elastycznego podejścia „przeciągnij i upuść”. (Projektowanie Stron Internetowych Chojnice)

O WordPressie

WordPress powstał w 2003 roku, kiedy Mike Little i Matt Mullenweg stworzyli mało znane narzędzie do blogowania, znane jako B2/cafelog . Little i Mullenweg starali się stworzyć lepszą platformę do blogowania, zbudowaną na oryginalnej bazie kodu B2, ale z bardziej niezawodnymi funkcjami i bardziej spójnym rozwojem. (Strony Internetowe Chojnice)

Rezultatem jest WordPress. WordPress, jako pierwsze narzędzie do blogowania, szybko stał się rozbudowanym systemem zarządzania treścią (CMS) zdolnym do obsługi różnych stron internetowych. (Tworzenie Stron WWW Chojnice)

Kto korzysta z WordPressa?

Śpij spokojnie, wiedząc, że jesteś w dobrym towarzystwie, jeśli używasz WordPressa do publikowania w sieci. Wiele znanych blogów, serwisów informacyjnych, serwisów muzycznych, firm z listy Fortune 500 i celebrytów korzysta z WordPressa, w tym NBC, CBS, USA Today, Time, Disney, Airbnb, Spotify, TechCrunch, a nawet Pioneer Woman. (Strony Internetowe Chojnice)

Jeśli kiedykolwiek ciekawi Cię, kto korzysta z WordPressa, przejdź do prezentacji witryny WordPress, a będziesz pod wrażeniem liczby znanych witryn i sławnych osób korzystających z WordPressa do obsługi swoich witryn. (Strony Internetowe Chojnice)

WordPress.com a WordPress.org (Tworzenie Stron Internetowych Chojnice)

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z WordPressa, musisz wiedzieć o kilku ważnych rzeczach. Najpierw musisz poznać różnicę między WordPress.com a WordPress.org.

Różnica między WordPress.com a WordPress.org może być nieco myląca, jeśli nie masz doświadczenia w korzystaniu z WordPressa.

 • WordPress.com to hostowana wersja WordPress, w której możesz utworzyć konto WordPress.com, aby utworzyć bloga lub stronę internetową.
  • Domyślnie adres URL lub domena Twojej witryny zawiera słowo „WordPress”, np. myblog.wordpress.com.
  • Płatne aktualizacje obejmują domenę niestandardową, integrację z Google Analytics, więcej miejsca do przechowywania, możliwość dodawania własnych wtyczek i motywów i nie tylko.
  • WordPress.com jest własnością Automattic, firmy założonej przez jednego z oryginalnych twórców WordPressa, Matta Mullenwega.
 • Word Press.org to miejsce , z którego możesz pobrać oprogramowanie WordPress do zainstalowania na własnym serwerze lub koncie hostingowym.
  • Oprogramowanie WordPress jest oprogramowaniem typu open source, więc można je bezpłatnie pobrać i używać.
  • Aby korzystać z wersji WordPress.org WordPress, musisz mieć nazwę domeny i hosting kupione od innej renomowanej firmy, takiej jak Liquidweb.
  • Większość dostawców usług hostingowych oferuje „szybką instalację” WordPress lub gotowe instalacje WordPressa, które pomogą Ci rozpocząć, jeśli nie chcesz samodzielnie instalować WordPressa.
  • WordPress.org jest fundacją non-profit Automattic.
Tworzenie Stron WWW Chojnice
Tworzenie Stron WWW Chojnice

Jak zacząć korzystać z WordPressa? (Strony Internetowe Chojnice)

Teraz prawdopodobnie pytasz „jak uruchomić WordPressa?” (Tworzenie Stron WWW Chojnice)

Ponownie WordPress jest bezpłatny. Tak, zgadza się – jest w 100% darmowy. Już dziś możesz rozpocząć pracę z witryną WordPress w zaledwie kilku krokach. (Strony Internetowe Chojnice)

Aby rozpocząć korzystanie z WordPressa, potrzebujesz tylko kilku rzeczy:

 • Hosting wysokiej jakości
 • Nazwa domeny
 • Oprogramowanie WordPress zainstalowane w Twojej witrynie (większość hostów internetowych poradzi sobie z tym za Ciebie).

Jeśli wolisz korzystać z hostowanej wersji WordPressa dostępnej na WordPress.com, aby rozpocząć, musisz po prostu utworzyć konto WordPress.com. (Tworzenie Stron Internetowych Chojnice)